top of page

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

FİMA MAKİNA, mükemmeliyetçi bir yaklaşımla profesyonel kadro ile çıktığı yolda, doğru yer ve zamanda kaliteli ürün, uygun fiyat politikasını ilke edinmiştir.

 

Ürün çeşitliliğini günden güne genişleten FİMA MAKİNA, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek insan hayatını kolaylaştıran ve çevreye duyarlı ürünler üretmenin mutluluğuyla, ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.

 

FİMA MAKİNA’nın kaliteye verdiği önem, hammadde seçimi ile başlar ve üretimden ürünün müşteriye ulaştırılmasına kadar tüm süreçleri kapsar. Yüksek kalite anlayışı içerisinde titizlikle yürütülen bu çalışmalar müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

MİSYON

Güçlü marka değerimizi her geçen gün yükseltmek için dürüstlük, kalite ve güvenilirlik ilkelerimiz ile ürün, hizmet ve projeler üreterek ilerleriz. Tüm müşteri, paydaş, iş ortaklarımız ve çalışanlarımız ile memnuniyet odaklı çalışma prensibini benimseriz.

VİZYON

FİMA MAKİNA’nın ulusal/uluslararası pazarlarda etkinliğini ve bilinirliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda sürekli gelişen, sürdürülebilir büyüme ile sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye’nin dünya çapında güvenilir ve saygın bariyer markası olmak.

DEĞERLERİMİZ

Müşteri odaklı çalışmak; müşterilerimizin istek ve taleplerini öngörerek üstün memnuniyet seviyesini koruruz.

İnovasyon ve kalite; sektörün öncüsü olmak, yenilikçi fikirler ve ürünler geliştirmek için çalışır ve her zaman kaliteli ürün hedefleriz.

Açık iletişim, şeffaf yönetim ve ekip çalışması; çalışanlarımız ile tüm süreçlerde katılımı en üst düzeyde tutarız. Katılımcı ve ekip olarak çalışmayı benimseriz.

Sürdürülebilirlik; Markamız ile birlikte tüm değerlerimizin sürdürülebilir başarıyı devam ettirebilmesi için var gücümüzle çalışırız..

Konveyör Bant Sistemleri

Konveyör Bant Sistemleri Fima Makina
bottom of page