top of page

İNKJET KONVEYÖR BANT SİSTEMLERİ

İnkjet Tarih Kodlama Konveyör Bant Sistemleri
İnkjet Tarih Kodlama Konveyör Bant Sistemleri
İnkjet Tarih Kodlama Konveyör Bant Sistemleri
İnkjet Tarih Kodlama Konveyör Bant Sistemleri

İNKJET KONVEYÖR BANTLAR

Konveyör Bant Sistemleri; Taşıma, aktarma yapılması gereken her noktada kullanımı mümkündür. İnkjet, tarih kodlama sistemlerinde tamamlayıcı üründür. - Maske makineleri sonlarında özel otomasyonlu ayırıcı sistemli konveyör bant sistemleri - Özel tasarım konveyör bant sistemleri - Üretim, imalat, gıda, gibi sektörlere uygun Konveyör Bant Sistemleri​Gıda, matbaa, ahşap, mobilya, tarım, medikal, bilimum endüstriyel sektörler. Otomasyon sistelere entegre, veya bağımsız konveyör bant. Ambalaj makinaları, imalat veya taşıma amaçlı kullanımlara uygun olarak kullanılabilir.     

Bant seçimi ; taşınacak ürünün cinsine göre yapılır  ve  İhtiyaca göre hız ayarlı olabilir. Sabit yükseklikte veya ayarlanabilir üniteler olarak da kullanılabilir. Her türlü kutulu, dökme, ambalajlı ürün taşımaya uygun genel amaçlı konveyörlerdir.

     İçerisinde yer alan bir motor gücü ile çalışan konveyör bant sistemleri dar bölgelerde kullanılması mümkün olmadığı için daha çok geniş ve ferah alanlarda kullanımı tercih edilmektedir. Konveyör bantlarla ilgili taşıma işlemi gerçekleştirmeden önce bu bantların seçiminde taşınacak malzemeyi dikkate almalı ve motor gücünün ve taşınacak malzemenin yapısına göre seçim yapılması son derece önemli bir konudur.

 

     Konveyör bantlar son derece pratik ve sağlam olduğu için birçok taşıma sistemine göre çok daha yoğun olarak tercih edilmektedir. Buna rağmen olası risklere karşı daima hazırlıklı olmalı ve bantlar ile malzemeler arasındaki seçim doğru yapılmalıdır. Bunun haricinde konveyör bantlar birçok şartlar altında sorun çıkarmadan taşıma işlemlerini yerine getiren sistemlerdir.

 

      Bantlı Düz Konveyör Sistemleri, Dereceli Konveyör Sistemleri, Dönüşlü Modüler Konveyör Sistemleri, Minyatür Konveyör Sistemleri, Rulolu Konveyör Sistemleri, Palet Taşıma Konveyör Sistemleri, Özel Tasarım Konveyör Sistemleri, Otomotiv konveyör, Lojistik konveyör, Zincirli Konveyörler, Spiral Konveyörler, Helezon Konveyörler, Gıda Konveyörleri, Montaj Hattı Konveyörleri, Tel Bantlı Konveyörler, Deniz Yüzey Temizleme konveyörü, Metal Bantlı Konveyörler, Bakla Bantlı Konveyörler, İnkjet Konveyörleri, Akümüslasyon Konveyör, Depo İçi Konveyörler, Dikey Konveyörler, Geri Dönüşüm Konveyörleri, Dedektör Konveyörler, Avare Rulolu Konveyörler, Pvc Bantlı Dönüş Konveyör, Tahrik Rulolu Konveyörler, Rulolu Dönüş Konveyör, Modüler Bantlı Dönüş Konveyör, Sorting konveyör, Hidrolik Besleme Asansörü olarak birçok sektöre hitap etmektedir.

                                                       ÖZELLİKLER

Konveyör Profili: 45x45-23x75-23x127 Alüminyum Profil 6063
                               Paslanmaz çelik

                                Elektrostatik Toz Boyalı

Ayak Profili: 45x45 Alüminyum Sigma Profil 6063

                                   Paslanmaz çelik
                                  Elektrostatik Toz Boyalı

Konveyör Ruloları: Ø45-Ø76-Ø114 Alüminyum Tambur

Konveyör Yüksekliği: Opsiyonel

Bant: Opsiyonel- Yeşil,Mavi,Beyaz,Siyah

Yan Bariyer: Opsiyonel

Hız Ayar Panosu: Opsiyonel

Start - Stop Butonu: Opsiyonel

Videolar için tıklayınız.
 

Konveyör Bant Sistemleri

Konveyör Sistemleri
 

bottom of page